Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej:

1 Koło dla uczniów zdolnych klas II i III.
Czwartek 14:45–15:30 - prowadzi pani Anna Goszczyńska

2 Koło kulinarne.
Wtorek 14:45 - 16:30 – prowadzi pani Karolina Surowińska

3 Koło teatralne.
Czwartek 14:45–15:30 – prowadzi pani Kamila Bielecka

4 Kodowanie na macie - robotyka.
Środa 14:45-15:30 – prowadzi pani Agnieszka Kępska

5 Gry i zabawy integracyjne.
Poniedziałek 14:45 - 15:30 – prowadzi pani Maja Milczarek

6 Angielski dla chętnych
Piątek 14:45 - 15:30 - prowadzi pani Anna Mielczarek 7 Zajęcia wyrównawcze
Piątek 8:15 - 9:00 - prowadzi pani Karolina Surowińska 8 Zajęcia muzyczne w świetlicy szkolnej
Piątek 15:00 - 15:45 - prowadzi pani Katarzyna Kłys 9 Zajęcia muzyczne - edukacja wczesnoszkolna
Poniedziałek 10:55 -11:40 klasa 1a
Wtorek 10:05 - 10:50 klasa 1b
Środa 8:15 - 9:00 klasa 2a
Środa 9:15 - 10:00 klasa 3a
Piątek 9:15 -10:00 klasa 2b
prowadzi pani Katarzyna Kłys

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej

1 Koło historyczne dla uczniów klas IV – VIII
Wtorek 14:40 – 15:30 – prowadzi pan Patryk Mach

2 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas VII
Wtorek 16:20 – 17:05 – prowadzi pani Joanna Tomczyk

3 Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego dla uczniów klas VIII
Piątek 12:50 – 13:35 – prowadzi pani Joanna Tomczyk

4 Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka angielskiego dla uczniów SP
Piątek 8:15 – 9:00 – prowadzi pani Anna Kaczorowska

5 Zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów klas V – VII
Wtorek 15:35 – 16:20 – prowadzi pani Paulina Sadowska

6 Koło biologiczne dla uczniów klas VIII i I LO
Poniedziałek 15:30 – 15:25 – prowadzi pani Krystyna Wypchło

7 Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych dla uczniów klas IV - VI
Poniedziałek 8:15 – 9:00 – prowadzi pani Jadwiga Przydatek

8 Cykliczne warsztaty z chemii na Politechnice Łódzkiej dla klas VII – VIII
Raz w miesiącu – organizator pani Małgorzata Olejnik

9 Zajęcia terapeutyczne z psychologiem
Środa 14:00 -14:45 – prowadzi Agata Wojtas

10 Przygotowanie do Olimpiady z języka angielskiego dla uczniów klas 7 i 8
Piątek 15:35 -16:20 - prowadzi pani Joanna Tomczyk

11 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów klas 7 i 8
Środa 14:45 - 15:30 - prowadzi pani Magdalena Gapsa (doraźnie)

12 Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Czwartek 8:15 - 9:00 - prowadzi pani Jadwiga Przydatek

13 Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 6
Środa 15:35 - 16:20 - prowadzi pani Mariola Ignatowska

14 Zajęcia na Politechnice Łódzkiej dla klas 7 i 8
I raz w miesiącu - pod opieką pani Małgorzaty Olejnik

Zajęcia w ramach SKS

1 Bilard
czwartek 14:45 - 15:30 i piątek 8:15 -9:10 – prowadzi pani Anna Kozik

2 Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe
Poniedziałek 8:10 - 9:10 i wtorek 7:10 - 8:10 – prowadzi pani Magdalena Justyńska

Przeczytaj także