Posiłki

Na terenie szkoły do dyspozycji naszych uczniów jest stołówka szkolna. Uczniowie mają możliwość wykupienia śniadania i obiadu. Wyżywienie nie jest obowiązkowe.
Posiłki są przygotowywane w szkolnej kuchni przez pracowników firmy ALF-BISTRO.
Śniadanie podawane jest w formie szwedzkiego stołu. Obiad – pierwsze danie, drugie danie, kompot. Dania przygotowywane są we współpracy z dietetykami, są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane pod wysiłek sportowy i cykl treningowy.
Istnieje możliwość wykupienia obiadów wegetariańskich, diet specjalnych oraz porcji powiększonych. Szczegółowe informacje w sekretariacie.

Zgłaszanie nieobecności dziecka na posiłkach

Nieobecności dzieci należy zgłaszać mailowo, dzień wcześniej, do godziny 17:00 na adres: posilki@kokoro.szkola.pl
Sekretariat przyjmuje zgłoszenia telefoniczne w godzinach swojej pracy (8:00 – 16:00) tel. 42 307 04 04
W przypadku rozbieżności przy rozliczaniu zwrotu za zgłoszone nieobecności na posiłkach podstawą jest mail rodzica/opiekuna. Dlatego rekomendujemy tę drogę komunikacji.

System E-Stołówka

W szkole funkcjonuje elektroniczny system zgłaszania, wydawania, odwoływania i rozliczania posiłków.
Więcej o systemie: e-stolowka.pl

Jadłospis 28.09-30.10.2020