Nasi uczniowie to osoby kreatywne, aktywne i empatyczne. Poza uprawianiem sportu i nauką realizują swoje pasje, którymi warto się pochwalić.

Uczennica klasy IA liceum Klaudia Będerz wzięła udział w kręceniu teledysku z Mr Sebii. Nagrania odbyły się 23 lutego 2020 roku w Warszawie, a po ich zakończeniu Klaudia udzieliła wywiadu dla Polsatu. Jak widać, współpraca z zespołem się rozwija, gdyż 8 marca Klaudia tańczyła z Mr Sebii na koncercie
Klaudia Mr Sebii

Nasz uczeń Kacper Trociński z klasy IIAG liceum zaczął wakacje od przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz chorej Mai. Licytacja dal Mai - wyrywamy dziecko ze szponów SMA. Kacper codziennie biegał (a to umie robić) i każdy kto chciał pomóc Mai mógł wpłacać jakąś kwotę. Nasz uczeń przebiegł w czasie akcji 140 km.
Kacper Trociński

Uczennica naszej szkoły Marta Borkowska (klasa VA)na codzień tańcząca w zespole ,, Dynamic Beat" wzięła udział w projekcie którego celem było nagranie teledysku. Doskonałe umiejętności i znakomita prezencja zdecydowały że odegrała w teledysku pierwszoplanową ,, rolę". Zachęcamy do obejrzenia filmiku.
Marta Teledysk

Formacja All in Crew Mini, którą współtworzy Ola Zdziechowska z klasy 7A podczas występu w Mam Talent. Garatulujemy i cieszymy się z sukcesu Oli. Niewątpliwie i ona i jej koleżanki mają talent.
Ola występ

Brawo dla Gosi i Marysi Łuczak uczennic klasy V, które wzięły udział w Biegu Charytatywnym ICZM Run na dystansie 800 m. Warto pomagać. Gratulujemy energii i zapału!
Gosia i Marysia

112 osób i ponad 977 przepłyniętych kilometrów – to wynik pływaków w Zatoce Sportu PŁ podczas OTYLIADY, czyli Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego. Pływać mógł każdy, tyle kilometrów na ile sił mu starczyło. Większość uczestników zakończyła rywalizację pokonując dystans między 2 km a 10 km. W maratonie, jak co roku, wzięli udział dwaj uczniowie naszej szkoły Konstanty i Maurycy Wójtowscy wraz z rodzicami, tworząc tym samym najliczniejszą rodzinę biorącą udział w Otyliadzie. W zeszłym roku rodzina Wójtowskich przepłynęła razem blisko 5 km. W tym roku zwiększyli dystans dwukrotnie, tym samym przekraczając magiczne 10 km. Gratulujemy!
Maurycy i Konstanty

W weekend świętowaliśmy setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. W tym "klimacie" piosenka. Śpiewa nasza uczennica, a w teledysku występuje nasza druga uczennica. Julka i Marysia - gratulujemy!
Marysia i Julia