Szkoła współpracuje z poradnią z grupy Aloes-Kinemedica w zakresie:
Badań sportowych
Uczniowie Szkoły od września 2019 mogą skorzystać z badań dla sportowców w ramach Pakietu Solo.
W pakiecie zawarte jest orzeczenie lekarza sportowego oraz badania: morfologia, OB, glukoza, mocz, EKG. Dla naszych uczniów cena wynosi 70 zł.
Przychodnia Aloes
Łódź, ul. Hubala 1

Opieki lekarza pierwszego kontaktu dla uczniów mieszkających w bursie
Na podstawie deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej uczniowie spoza Łodzi korzystają z opieki lekarza pierwszego kontaktu na terenie bursy.

Zniżka na zabiegi rehabilitacyjne i konsultacje z lekarzem ortopedą w poradni FEL-MED

Od 1 października 2019 uczniowie naszej szkoły mogą korzystać ze wszystkich usług poradni Rehabilitacji FEL-MED. Zniżka dla uczniów Kokoro (za okazaniem legitymacji) wynosi 20% od cennika. Poradnia jest czynna w godzinach od 7:00 do 18:00, pn. - pt.

Dodatkowo w każdą środę od 15:15 do 18:00 nasi uczniowie mogą się umawiać na wizyty do specjalisty ortopedy/ortopedy dziecięcego Wojciecha Komorowskiego współpracującego z CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Cena normalna 120 zł, cena dla naszych uczniów 100 zł.

Poradnia Rehabilitacji FEL-MED.
ul. Piłsudskiego 133 D
Przychodnia dysponuje dużym, bezpłatnym parkingiem