SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Sprawdź czy są wolne miejsca w klasie, która Cię interesuje dzwoniąc na numer sekretariatu 790 884 426
2. Wyślij wniosek o przyjęcie do szkoły załączając skan świadectwa (w przypadku przyjęć do klas II-VIII) lub tylko wniosek w przypadku aplikacji do klasy I
3. Szkoła skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu umówienia spotkania i dopełnienia formalności w przypadku przyjęcia do szkoły. Skontaktujemy się również w przypadku odmowy przyjęcia.

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
2. Wyślij wniosek o przyjęcie do szkoły załączając skan ostatniego świadectwa (w przypadku przyjęć do klas II-III) lub świadectwo ukończenia klasy ósmej w przypadku aplikacji do klasy I. Wyniki egzaminu ósmoklasisty należy dostarczyć po 31 lipca.

PROPONUJEMY
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasy I objęte programem „Szukamy talentów”
W roku 2020 rozpoczynamy, we współpracy z Akademią Piłkarską Widzew Łódź autorski program szkolenia sportowego dla dzieci. Program ma na celu przygotowanie najmłodszych do uprawiania sportu w przyszłości. Dzieci będą miały zajęcia z trenerami różnych dyscyplin sportowych, aby w jak najszerszym zakresie przygotowanie ogólnorozwojowe zaowocowało sukcesami sportowymi w przyszłości. Zajęcia będą prowadzili trenerzy lekkiej atletyki, judo, piłki nożnej, tańca, pływania. Program skierowany jest zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, dopiero w czwartej klasie trenerzy będą wskazywać dyscyplinę, do której dane dziecko będzie miało największe predyspozycje.
Klasy I sportowe ukierunkowane (gimnastyka artystyczna, pływanie/piłka wodna)
Klasa VII i VIII dwujęzyczna
Przedmioty z wykładowym j. angielskim – historia, biologia, geografia
Klasy sportowe IV - VIII